V lednu 2004 se Honza s Luckou domluvili, že praští se svou stávající kapelou (i s nástroji, na něž v ní hráli) a začnou úplně od začátku tvořit jiný projekt. Jenže bicí a klávesy nejsou tak úplně dostačující. Hledali tedy kytaristu, basu a zpěv. Nutno podotknout, že hledání bylo dlouhé a plné nečekaných zvratů. Kytarista se našel v únoru - stal se jím Tomáš. Na zpěv bylo též zaděláno - jistá Pavlína se měla ujmout mikrofonu. Jenže zjistila, že to pro ni není. I zmínila se o tom svému bratrovi, který si řekl: "Proč to nezkusit?" - a tak se do kapely dostal Gross.

První zkouška v tomto složení proběhla 7.3. Kapela samozřejmě tápala, jaký druh muziky hrát. A ještě chvíli tápat bude. Aspoň do té doby, než se k ní dostane poslední člen. Tím se v květnu stal Ladas se svou baskytarou - kapela se zkompletovala a mohla začít vystupovat. Repertoár už byl, chyběla jen příležitost. A ta se naskytla v červnu na akci Pětka festík v Jamném nad Orlicí. Zájem fanoušků - pravda, nutno podotknout, že osazenstvo se skládalo většinou ze známých a přátel - nás ale pozitivně naladil na další akce. Některé se povedly, některé méně - jak už to tak bývá - ale vždycky jsme odcházeli obohaceni o několik dalších zkušeností. Jedna z největších pro nás ale určitě nastala o víkendu 14.1.2005, kdy jsme natočili Demo CD Future´s bright ve studiu PULTON v Hronově. "Světlá budoucnost" byla pokřtěna ihned týden nato. Potom přišel rok plný zvratů - přijetí druhého kytaristy Petra (který s námi ale nevystoupil ani jednou), hlasové problémy Grosse, odchod Tomáše na vysokou, Honzovo účinkování v kapele The Clocks a další. Různé přístupy, různé cíle. Naše cesty se pomalu začaly oddělovat a vše vyvrcholilo v lednu 2006. Domluvili jsme se, že v únoru zahrajeme naposledy. A protože jsme Rubenovi dlužili jeden koncert, byla to právě jeho akce, která se stala naší poslední. Kapela tedy 25.2.2006 naposledy na živo vystoupila v Merklovicích u Vamberka na HAJCUKU číslo 5 - za vydatné podpory pořadatelů i "šílejících davů".

Každý z nás se teď snaží věnovat muzice dál - jakýmkoli způsobem. Protože pouze hudba je v životě to, co dokáže překlenout jakékoli rozdíly. Nezáleží na tom, jestli posloucháte metal, rock, pop, hip hop nebo techno. Hlavní je, že něco posloucháte a že se u toho dokážete bavit. Protože my můžeme s jistotou říct: "Tyhle dva roky jsme se opravdu bavili."

Lucka, Honza, Tomáš, Ladas a Gross

(VENIA)